«Дні науки в Україні» або ІСТОРІЮ РОБИТЕ ВИ!

«Дні науки в Україні» або ІСТОРІЮ РОБИТЕ ВИ! В Дні науки  Відділення екології та аграрних наук із задоволення та великою  вдячністю хоче розповісти про нашого багаторічного друга та наставника.

Вже 40 років  триває робота лекторію «Передові рубежі біології». Кожну другу середу місяця  у Великій конференц-залі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна о 16.30 МАНівці зустрічаються не тільки з відомими вченими, вони зустрічаються з новими ідеями.   За ці 40 років юні слухачі лекторію перетворились у колектив Інституту біохімії
ім. О.В. Палладіна.  І вже нинішнє покоління  вивчає їх історію  та розповідає про неї на Міжнародному молодіжному симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети української науки».

Багато колишніх учнів-слухачів незалежно від сфери діяльності роз'їхалися по всьому світу.  Думаємо, їм буде цікаво не тільки згадати роки молодості. Вони можуть показати своїм іноземним колегам історію інституту, в стінах якого робляться відкриття та формуються покоління.

Велика подяка директорові Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна академіку НАН та АМН України професору Сергію Васильовичу Комісаренку та Назаренку Володимиру Івановичу за  багаторічний гостинний прийом та за 40-річну  організацію лекторію.

Презентація (англійською мовою)

СОВА ДАРІЯ

учениця 10 класу гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов

 

Версія для друку Опубликовано: 15 Травня 2020
Поділитись: