Дні науки на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка

Дні науки на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка Щовесни у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проводяться наукові студентсько-аспірантські конференції, так звані Дні науки. Кожен факультет проводить свою конференцію в окремий день.


24 квітня відбулася VІІ Міжнародна конференція «Дні науки історичного факультету, присвячені 180-річчю заснування Київського університету». У програмі цього дня були: пленарне засідання, відвідання виставки Надії Нікіфорової «Шевченкіана» у музеї історії університету та секційні засідання.

Вже традиційно члени секції археології відділення історії Київської МАН взяли участь в археологічній  конференції, яка проходить на кафедрі археології та музеєзнавства.

Зі своїми доповідями виступили: Коломієць Олександра, Кириченко Вікторія,  Бойко Оксана та Погоржельський Станіслав. Присутні уважно слухали наших юних дослідників та ставили запитання. Приємно було почути і виступи випускників секції – студенток історичного факультету Чечуліної Ірини та Андрійович Марти. Дуже цікавими були доповіді студентів та аспірантів кафедри.

Крім того, члени секції від імені всієї Київської Малої академії наук привітали завідувача кафедри археології та музеєзнавства, доктора історичних наук, професора Ростислава Всеволодовича Терпиловського із 65-річчям, вручили йому подяку від КМАНУМ, квіти та подарунок.

Версія для друку Опубликовано: 29 Квітня 2014
Поділитись: