Для київських освітян та учнів ЗЗСО столиці -- майстер-клас з 3D моделювання від Київської МАН!

Для київських освітян та учнів ЗЗСО столиці -- майстер-клас з 3D моделювання від Київської МАН! Для учасників міського математичного STEAM конкурсу «(Видатні математики)3», керівників команд та для всіх, хто цікавиться 3D моделюванням, – майстер-клас від провідних фахівців, які займаються даною технологією, – декана факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова, керівника секції «Інтернет технології та мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» Київської МАН, кандидата педагогічних наук Єфименка Василя Володимировича та заступника декана з наукової роботи та міжнародних відносин факультету інформатики, кандидата педагогічних наук, доцента Струтинської Оксани Віталіївни.

Величезна кількість об’єктів, що нас оточують, – це результат діяльності конструкторів, інженерів, винахідників, науковців. Щорічно збільшується попит на створення подібних об’єктів, відповідні технології стрімко розвиваються. Створення 3D моделей дає можливість побачити механізм, пристрій, виріб ще до його виготовлення. Крім того, 3D моделювання сприяє розвитку просторової уяви та критичного мислення, конструкторських здібностей; формуванню навичок аналізу, синтезу, оцінювання. Використання 3D анімації  дозволяє створювати кінематичні моделі, які демонструють зовнішній вигляд об’єкта або його частин. Створення 3D моделей є доступним для всіх учнів, оскільки існує значна кількість безкоштовного програмного забезпечення, необхідного для його створення. Початківцям варто звернути увагу на сервіс https://www.tinkercad.com/. Саме про роботу в цьому онлайн засобі буде йти мова на вебінарі з 3D моделювання, який відбудеться 12 листопада 2020 року о 16.00.

Ви цікавитеся сучасними технологіями і хочете дізнатися більше про можливості 3D друкування? Хочете спробувати себе у 3D моделюванні – отримайте можливість оцінити та покращити свої навички тривимірного моделювання, здобути корисні поради для застосування отриманих знань.

Для участі в онлайн майстер-класі 12.11.2020 о 16.00 переходьте за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/89837133704?pwd=WUFjNjZhVGU4RHorNGtKcDRCL

3ZXZz09

або

Ідентифікатор конференції: 898 3713 3704

Код доступу: 985823

Як завжди, будемо раді зустрічі з вами!

 

 

Версія для друку Опубликовано: 04 Листопада 2020
Поділитись: