День науки

День науки День науки в Україні припадає щорічно на третю суботу травня. Викладачі та учні відділення наук про Землю Київської МАН відзначили це свято 20 травня участю у розширеному засіданні НТУ «Ерудит» Деснянської гімназії, що розташована на території Деснянської селищної ради Чернігівської області. Зі вступним вітальним словом до присутніх звернулися директор гімназії Костянтин Євгенійович Римарєв та його заступникз науково-методичної роботи Тетяна Миколаївна Кушнір.
Історичні відомості про запровадження Дня науки в Україні, найвідоміші винаходи української думки надали члени  НТУ Богомолова А. та Шальнєв С.З доповіддю на тему «Вектори співробітництва відділення наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді»» виступила  його завідувач Зінаїда Олександрівна Курлова.

Своїм досвідом  написання, дотриманням вимог щодо написання, оформлення науково-дослідницьких робіт, презентацій до них  поділилась переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у 2016 році Цілик Анастасія. Анастасія презентувала свою роботу на тему  «Вплив змін клімату на опалювальний період (на прикладі міста Києва)». Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у 2015 році, а нині  студент І курсу географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Нагорний Тимофій виступив з доповіддю на тему «Територіальна організація муніципального громадського транспорту великого міста (на прикладі міста Києва)».

Від Деснянської гімназії свої роботи презентували Білецький Денис, переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у 2016 році та Воробей Анна, дипломант Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських робіт еколого-натуралістичного напрямку.Про особливості науково-дослідницької діяльності в гімназії розповіла заступник директора Тетяна Миколаївна Кушнір.

Після виступів гості Деснянської гімназії ознайомилися з навчальним закладом, окреслили шляхи подальшої співпраці, помилувалися навколишніми краєвидами та поспілкувалися у неформальній обстановці.Версія для друку Опубликовано: 23 Травня 2016
Поділитись: