Чи можна в України самостійно видобути золото, де і як?!

Чи можна в України самостійно видобути золото, де і як?! Щоб канікули пройшли цікаво та й з користю,  відділення наук про Землю запрошує учнів та вчителів столиці України, яким цікава геологія, відвідати безкоштовну лекцію доктора геологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України, керівника секції геологія, геохімія, мінералогія відділення наук про Землю КПНЗ «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» Сукача Віталія Васильовича «Українське золото – геологічні пошуки».

Лекція відбудеться 23 жовтня 2020 р. в актовій залі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України. Початок о 13.00 годині.  Після лекції буде продемонстрована унікальна колекція мінералів та гірських порід, зібрана в інституті.

Після заходу ви матимете змогу поспілкуватись з керівниками секцій відділення наук про Землю, отримати їх фахову консультацію щодо написання власної манівської роботи, дізнатися про роботу секцій та цікаві заходи, які заплановані у відділенні.

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію у м. Києві, лекція буде демонструватись також он-лайн на платформі Zoom. Ідентифікатор і код доступу отримають всі, хто хоче стати членом великої і дружної команди найдопитливіших учнів столиці України. Для цього треба лише надіслати електронного листа на е-мейл kman_geography@ukr.net.

До зустрічі на цікавій і захоплюючий лекції за адресою:

проспект Академіка Палладіна, 34, Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України (біля станції метрополітену «Академмістечко»).

Не забуваємо про маски!!!

 

Версія для друку Опубликовано: 19 Жовтня 2020
Поділитись: