Чудова лекція про сучасні географічні проблеми на ринку нерухомості

Чудова лекція про сучасні географічні проблеми на ринку нерухомості 20.01.2021 р. у рамках співпраці між відділенням наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді" та географічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка виконуючий обов'язки декана географічного факультету, доктор географічних наук, професор Сергій Петрович ЗАПОТОЦЬКИЙ провів захопливу лекцію про географічні особливості сучасного стану ринку нерухомості в Україні.

Новий напрям української географічної науки прямо пов'язаний з наскрізними компетенціями Нової української школи - фінансовою грамотністю й підприємницькою діяльністю. У лекції були наведені яскраві приклади особливостей ринку житла у столиці України, диспропорцій на ринку комерційної нерухомості у великих міських агломераціях, особливостей введення нового житла в сільській місцевості різних регіонів держави.

Онлайн лекцію відвідали 65 осіб - викладачі ВНЗ, методисти, працівники позашкільних навчальних закладів, вчителі географії, учні з усіх регіонів України. Приємно було бачити стільки допитливих працівників сфери освіти та учнівської молоді, які мали можливість дізнатись про актуальні питання ринку нерухомості у вітчизняних регіонах, містах і селах.

Лекція отримала схвальні відгуки вдячних слухачів. Зокрема, Л.Г. Шевчук методистка секції географія та геології Львівської обласної Малої академії наук учнівської молоді розмістила вдячний пост у соціальній мережі Фейсбук (Ознайомитись)

До Вашої уваги відео-лекція доктора географічних наук, професора С.П. ЗАПОТОЦЬОГО.

На основі лекційних матеріалів буде підготовлено відео заняття, яке ми розмістимо на сайті КПНЗ "КМАН учнівської молоді".

Чекаємо на наступних лекціях!!!

Версія для друку Опубликовано: 21 Січня 2021
Поділитись: