Чорнобиль. Пам’ятаємо…

Чорнобиль. Пам’ятаємо… 26 квітня у відділенні української філології та мистецтвознавства відбувся круглий стіл «Чорнобильські читання». Участь в цьому заході взяли учні гімназії № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням англійської мови, гімназії № 59 імені О. М. Бойченка, гімназії № 32 «Успіх», гімназії № 283 ІІ-ІІІ ступенів, Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ліцею «Наукова зміна», Слов’янської гімназії,  а також інших навчальних закладів.

Спікерами на цій події виступили: завідувач відділення української філології та мистецтвознавства Іваненко Ірина Миколаївна, керівник секції мистецтвознавства Сидоренко Олеся Михайлівна, керівник секції фольклористики Годік Катерина Олександрівна. Активну участь в обговоренні взяли педагоги та вихованці відділення.

Усі присутні мали можливість отримати рекомендації щодо подальшого дослідження теми Чорнобиля в літературі та мистецтві. Дехто з учасників відзначив, що вже запланував подібні дослідження на наступний навчальний рік.

Презентація: Чорнобиль в українській культурі

Щиро дякуємо педагогічним керівникам та вихованцям, які не залишись осторонь цього заходу і приєднались до нашого круглого столу. Запрошуємо усіх підготувати свої матеріали у формі есе, поезії, тез або малюнків для публікації у виданні «Жити далі», яке буде підготовлено незабаром. 

Версія для друку Опубликовано: 27 Квітня 2021
Поділитись: