Чорнобиль… Атомна енергетика і екологічні аспекти.

Чорнобиль… Атомна енергетика і екологічні аспекти. 26-го квітня 2021 року минуло 35 років з того дня, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики!

Пам’ятаючи які проблеми вона поставила перед людством, Відділення технічних наук Київської Малої академії наук провело два заходи під головуванням керівника секції «Безпечні технології та ресурсосбереження» Віталія Анатолійовича Побігайла, що були присвячені питанням  впливу атомної енергетики на екологію та пошуку шляхів зменшення його негативних результатів для навколишнього середовища.

21 квітня 2021 року відбулась учнівська конференція «Круглий стіл: Техногенні наслідки атомної енергетики». Участь у конференції та обговоренні взяли 85 учнів Малої академії наук України. На цій нагальній зустрічі були розглянути причинно-наслідкові зв’язки використання атомної енергії та екологічних наслідків на прикладі техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС. Слід відзначити актуальну доповідь Діани Костенко, учениці 10-го класу. На завершення конференції була проведена пізнавальна вікторина за тематикою круглого столу, а найактивніші учні отримали призи від спонсора Компанії E.NEXT-Україна.

23 квітня 2021 року пройшла конференція «Круглий стіл: Екологічні аспекти енергозбереження та енергоефективності», в якій взяли участь та запропонували свої доповіді з нагальних питань 75 учнів МАН. На цій науковій зустрічі були обговорені екологічні аспекти, що пов’язані з використанням сучасних енергоефективних технологій та рішень в Україні. Слід відзначити доповіді-презентації учениці 9-го класу Ірини Шкути та учня 10-го класу Дениса Федоренка. На завершення конференції була проведена дискусія за тематикою круглого столу, а найактивніші учні отримали призи від спонсора Компанії E.NEXT-Україна (www.enext.ua).

Версія для друку Опубликовано: 27 Квітня 2021
Поділитись: