Члени секції археології взяли участь у конференції, присвяченій Дню історика

Члени секції археології взяли участь у конференції, присвяченій Дню історика 18 квітня відбулась традиційна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, присвячена Дню історика. Захід проходив на кафедрі археології та музеєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в приміщенні археологічного музею.


Багато років поспіль у конференції беруть участь члени секції археології відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді.  Цього разу зі своїми доповідями виступили: Томашевський Владислав («Порівняльне технологічне дослідження пізньопалеолітичних пам’яток Овруцького кряжу»), Овчинников Юрій («Китаївське городище»), Дерев’янко Наталя («Небесні світила та явища в духовній та матеріальній культурі східних слов’ян ІХ-ХІІ ст.») та Погоржельський Станіслав («Сідла козацької кавалерії середини ХVІІ століття»).

Юних дослідників  зустріли з великою зацікавленістю,  доповіді, зроблені ними, викликали багато запитань. Викладачами кафедри було відмічено, що виступи МАНівців за рівнем не поступаються багатьом студентським роботам.

Версія для друку Опубликовано: 24 Квітня 2013
Поділитись: