Черговий етап на шляху впровадження проекту «ГІС крокує до школи»

Черговий етап на шляху впровадження проекту «ГІС крокує до школи» 4 вересня у гімназії № 178 міста Києва відбувся науково-методичний семінар для вчителів географії та економіки навчальних закладів Солом’янського району. Організатором заходу виступила Лариса Револьдівна Судак, завідувач відділу інформації, методист науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної державної адміністрації.


До участі у роботі науково-методичного семінару були запрошені:
  • Тетяна Геннадіївна Назаренко,  старший науковий співробітник лабораторії географічної і економічної освіти Інституту педагогіки НАПН України, доцент, доктор  педагогічних наук;


  • Світлана Леонідівна Капіруліна, доцент кафедри природничо-математичної освіти і технологій Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук;


  • Світлана Миколаївна Бревус, методист відділу впровадження інформаційних та інноваційних технологій, керівник секції «ГІС у географії» відділення наук про Землю Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Основною метою науково-методичного семінару було ознайомлення вчителів географії та економіки шкіл Солом’янського району з організацією навчально-виховного процесу, оновленим змістом навчальної програми з географії для 6-го класу; інноваційними напрямками в освіті та застосуванням сучасних педагогічних технологій.

Світлана Бревус розповіла присутнім про один з інноваційних векторів освітньої діяльності у Київській Малій академії наук  – застосування геоінформаційних систем як елемент написання науково-дослідницьких робіт у МАН та впровадження нового проекту «ГІС крокує до школи. Розумна карта міста Києва». Кінцевою метою цієї діяльності  є формування нової генерації майбутніх географів, здатних створювати та використовувати  геоінформаційні системи будь-якого рівня складності.  

Версія для друку Опубликовано: 09 Вересня 2014
Поділитись: