Чергова Sustainability wednesday від Центру «Розвиток КСВ» за участю персоналу відділення економіки

Чергова Sustainability wednesday від Центру «Розвиток КСВ» за участю персоналу відділення економіки Центр «Розвиток КСВ» продовжує серію онлайн-дискусій Sustainability Wednesday для бізнес-шкіл та хабів в рамках інтенсиву зі сталого розвитку Sustainability Crash Course.

6 травня учасницi, серед яких Піліна А.М. та Кагляк О.В., завідувач та методист відділення економіки Київської МАН, продовжили ділитись досвідом від участі у менторських сесіях з Санне Мілонас, Крістіаном Маатсом та Буке Вастбіндер, нідерландськими експертами компанії Noorderwind. Представниці визначили, що завдяки такій міжнародній комунікації, мають можливість подивитись на себе з іншого боку, отримати цінні рекомендації щодо адаптації своєї цінності до нових умов, трансформування напрямків та заходів, зміни контенту, ще більшої комунікації з цільовими аудиторіями.

Незважаючи на те, що нині змінились формати фінансування проектів, співпраці з партнерами, учасники вважають, що зараз потрібно переглядати свої плани і стратегії, робити план Б і прораховувати, що буде, якщо карантин затягнеться чи почнеться знову, а також що робити, якщо ваша аудиторія змінить переваги щодо попиту на послуги.

Саме тому, необхідно виступати за партнерство, за можливість спільно долати схожі виклики, і пропонувати актуальні і корисні послуги та контент! А також, у новому пост-карантинному світі ми маємо змінювати своє мислення, бо саме це і є навичкою майбутнього. Це є надзвичайно  важливим при прийнятті управлінських рішень, особливо в кризових умовах!

 

Версія для друку Опубликовано: 12 Травня 2020
Поділитись: