Cемінар на тему «Хімічна безпека їжі та харчування»

Cемінар на тему «Хімічна безпека їжі та харчування» 24 квітня 2012 року у Великій хімічній аудиторії хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» відбувся черговий семінар на тему «Хімічна безпека їжі та харчування» в рамках конкурсу колективних учнівських проектів «ЕкоОселя».


Семінар проводив заступник директора Інституту харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук Сергій Михайлович Шульга, який ознайомив юних дослідників із сучасними тенденціями проблем харчування та технологіями виробництва безпечних продуктів для харчування в Україні і світі.

Сергій Михайлович розповів про перспективи сучасних прикладних галузей біології і хімії, мікробіології і геноміки. Ним було розвіяно міф про шкідливий вплив продуктів з генетично-модифікованими організмами на здоров’я людини. Вчений спонукав учнів до роздумів і до виваженого підходу у виборі продуктів для харчування родини.Наприкінці семінару команди-учасники конкурсу учнівських проектів «ЕкоОселя» надали паспорти для участі у фестивалі (це завершальний етап конкурсу), який відбудеться у травні – червні цього року.


  • Команда спеціалізованої школи №129. Педагогічний керівник - Гудзь І.В.
  • Команда «Зелена революція» середньої загальноосвітньої школи №233. Педагогічні керівники – Гжала В.А. та Сидоренко У.Л.
  • Команда «Друге життя сміття» середньої загальноосвітньої школи №225. Педагогічний керівник Рябченко І.В.
  • Команда «Побутова хімія» ліцею «Інтелект». Педагогічні керівники – Костюк І.Є., Бабан С.М.
  • Команда «Чисте майбутнє» спеціалізованої загальноосвітньої школи з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе.Версія для друку Опубликовано: 25 Квітня 2012
Поділитись: