Бронзові медалі вихованців Київської МАН на конкурсі «InfoMatrix-2017»

Бронзові медалі вихованців Київської МАН на конкурсі «InfoMatrix-2017» Фінал міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів "InfoMatrix 2017" проходив з 27 квітня по 1 травня у місті Бухарест (Румунія) на базі Міжнародної комп’ютерної школи. У конкурсі взяли участь 700 авторів розробок з 45 країн світу, було представлено майже п'ятсот командних та індивідуальних проектів у 5 категоріях: програмування; інформаційна інженерія; робототехніка; комп’ютерне мистецтво; короткометражний фільм.


З радістю повідомляємо, що бронзові медалі на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів "InfoMatrix 2017" завоювали вихованці Київської МАН, переможці національного етапу:
  • Мікуш Павло Павлович, учень 10 класу загальноосвітнього навчального закладу «Школа екстернів» м. Києва – з авторською розробкою «Universal Robotic Assistant forpeople with visual disabilities» («Універсальний робот-помічник для незрячих людей»);


  • Жуковський Ігор Андрійович та Корешков Михайло Олександрович, учні 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва – з проектом «QTHING».

У церемонії відкриття Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів "InfoMatrix 2017" взяв участь Тимчасовий повірений у справах України  в Румунії Євген Левицький, який побажав успіху учасникам з України. Захист проектів проходив англійською мовою. Проекти, що були представлені на конкурсі, мали високий технічний рівень виконання. За умовами конкурсу, учні захищали свої винаходи двічі: робили презентацію біля власноруч оформленого стенду, а також в окремій залі презентували проект перед 6 суддями та відповідали на їх питання.Успіхи юних винахідників високо оцінили у технічній спільноті після повернення на Батьківщину. Так, прототип робота-поводиря Universal Robotic Assistant fo rpeople with visual disabilities, створений 16-річним винахідником Павлом Мікушем, відразу поповнив престижну галерею  інновацій HUB 4.0. Унікальність проекту у тому, що робот допомагає людям з вадами зору вільно долати перешкоди міста: сходи, бордюри, пішоходні переходи. Модель зібрана з Lego MINDSTORMS EV3, має датчик GPS та вихід у мережу Інтернет, що дозволяє власнику попередньо створювати маршрут та пересуватися містом без тростини та супровідника.

Пишаємось успіхами, технічними навичками і творчими здібностями наших вихованців та бажаємо їм нових перемог у науково-технічній творчості на міжнародній арені!Версія для друку Опубликовано: 11 Травня 2017
Поділитись: