Бізнес-турнір «Золотий актив України» (Зимовий сезон 2021)

Бізнес-турнір «Золотий актив України» (Зимовий сезон 2021) З 20 по 23 січня на базі Київської малої академії наук вперше відбувся бізнес-турнір «Золотий актив України» (Зимовий сезон 2021), який викликав зацікавленість серед учнівської молоді України.
Турнір став масштабним заходом. В ньому взяли участь більше 50-ти гравців,  які представляли провідні школи, коледжі та ліцеї України.

Організаторами турніру були відділення Комп’ютерних наук Київської МАН та кафедра інформаційних систем в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Модераторами турніру були доценти кафедри інформаційних систем в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Лозовик Юрій Миколайович, кандидат економічних наук, та Помазун Оксана Миколаївна, керівниця секції "Комп'ютерні та інформаційні системи та мережі", кандидатка економічних наук.

Процес організації та проведення турніру відбувся з використанням комп’ютерної ділової гри «Титани міжнародного бізнесу». Конкурентна боротьба між учасниками була запеклою. Учням потрібно було навчитись глибоко аналізувати дані, аргументовано відстоювати власні ідеї та обґрунтовувати управлінські рішення, працювати в команді, але натомість вони отримали неоціненний досвід, нові знання та цікаві спогади. Шлях, який подолали учасники, був довгим та нелегким. Вони вживались в роль керівника великого промислового підприємства хімічної галузі й повинні були забезпечити ефективне управління основними бізнес-процесами протягом 4 місяців роботи в умовах жорсткої конкуренції на міжнародних ринках продукції.

У процесі проходження турніру учасники отримали навички та вміння роботи з:

-- формування стратегії конкурентної поведінки підприємств на ринках;

- обґрунтування величини та структури капіталу підприємства;

- придбання нового, більш сучасного енергозберігаючого обладнання;

- планування та аналізу операційних і фінансових бюджетів підприємства;

- проведення фінансової діагностики підприємства та обґрунтування управлінських рішень щодо прибутковості підприємства.

Вміння зайняти та утримувати провідні позиції за умов економічного піднесення та кризових явищ в економіці дозволили гравцям набути компетенцій справжніх лідерів.

Переможцями у бізнес-турнірі «Золотий актив України» (зимовий сезон - 2021) стали:

Перша галузь:

1 місце – Шахова Уляна Русланівна, Запорізька гімназія №31, м. Запоріжжя.

2 місце – Понько Катерина Сергіївна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», м. Київ.

3 місце – Іванов Ростислав Миколайови, ФКІСіТ ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», м. Київ.

Друга галузь:

1 місце – Кукояшний Кирило Олегович, Фаховий коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», м. Київ.

2 місце – Лисак Олексій Вікторович, Фаховий коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», м. Київ.

3 місце – Кудлюк Тетяна Олександрівна, Фаховий коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», м. Київ.

Третя галузь:

1 місце – Степаненко Андрій Сергійович, КІСІТ КНЕУ, м. Київ.

2 місце – Остафійчук Максим Олександрович, Фаховий коледж інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», м. Київ.

3 місце – Шпилька Владислав Сергійович, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, м. Київ.

Четверта галузь:

1 місце – Степура Ігор Володимирович, НВК «Гімназія №143», м. Київ.

2 місце – Харитонов Олександр Дмитрович, НВК «Гімназія №143», м. Київ.

3 місце – Остапенко    Олена          Вікторівна, НВК №209 «Сузір'я», м. Київ.

Після завершення гри був проведений круглий стіл «Ігрові технології та їх роль в освітньому процесі», в якому взяли участь учні, батьки та організатори.

Незабаром має відбутись другий сезон цього учнівського турніру. Сподіваємось, що бізнес-турнір «Золотий актив України» стане традиційним, а в таблиці ігор додаватиметься все більше учасників з усіх куточків України та світу!

 

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Лютого 2021
Поділитись: