БЕРЕЗНЕВІ СВЯТА, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ, А ОСОБЛИВО ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ

БЕРЕЗНЕВІ СВЯТА, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ВСІХ, А ОСОБЛИВО ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ Щорічно у березні у всьому світі відмічається кілька знаменних дат, які мають безпосереднє відношення до діяльності відділення наук про Землю Київської МАН. Це, зокрема, Міжнародний день Землі 14 березня; Всесвітній день Землі 20 березня; Всесвітній день водних ресурсів 22 березня; Всесвітній метеорологічний день 23 березня.

Якраз по темах двох останніх свят у Відділенні працюють секції: метеорології та кліматології і гідрології та океанології. Юні науковці сповідують принцип "Думати глобально, діяти локально". На другому етапі конкурсу-захисту учнівських робіт найбільшу кількість балів отримали, зокрема, проєкти щодо озону в атмосфері над Києвом (Катерина Лозинська) та проблем легендарної київської річки Либідь (Богдан Носуля). Тепер ці дослідники готуються представити свої проєкти на заключному Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.
З метою корисного використання часу на додаткових "надзвичайних" шкільних канікулах пропонуємо ознайомитись з цікавими матеріалами Всесвітньої метеорологічної організації з питаyь клімату і води, які тісно пов'язані між собою.

Версія для друку Опубликовано: 23 Березня 2020
Поділитись: