Автомобiль мрії від Перикаш Вікторії

Автомобiль мрії від Перикаш Вікторії Відділення економіки продовжує знайомити вас з дивовижними талантами Київської МАН. Доброго дня, я - Перикаш Вікторія, мені 15 років, я учениця 9 класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вихованка Київської МАН. Приймаю участь у Восьмому національному конкурсі дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії 2020» від компанiї Toyota у віковій категорії від 12 до 15 років. Спеціально до конкурсу намалювала дві авторські роботи з науковим пiдтекстом.

Перший малюнок має назву «Крізь час», його концепція - модернізація старих моделей.

Другий - «Нічний експрес», його концепція - екологічно-чистий та швидкісний транспорт.

У малюнках використовувала акрилові маркери, пательні, акварельні та прості олівці, гелеві ручки та графіт

Малюванням займаюсь непрофесійно, це моє хобі. На районній олімпіаді з мистецтва 2019-2020 рр. посіла 2 місце.

Навчаюсь на курсах графічного дизайну.

У 2020 році брала участь у конкурсі малюнку від NASA «How Exploring Space Improves Life on Earth». Свою авторську роботу на цей конкурс з назвою «Як вивчення космосу покращує життя на Землі» також презентую вашiй увазі. Тема: завдяки дослідженням космосу у нас є можливість відкривати нові світи.

На малюнку, виконаному на графічному планшеті, зображено передання землею наших знань іншим формам життя та спроба втілення наших досягнень за межами Землі.

Мої хобі: кінний спорт, сучасні танці і читання книжок.

Маю нагороди і за активну науково-дослідницьку роботу.

Зокрема, у 2018 році посіла 3 місце у конкурсі «Математична мозаїка», номінація «Вибрані питання планіметрії», тема роботи «Орігамі в планіметрії».

У 2019 році посіла 2 місце у конкурсі «Математична мозаїка», номінація «Деякі аспекти теорії чисел і алгебри», тема роботи «Число «фі» та використання його у дизайні».

У 2020 році брала участь у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у відділенні наук про землю, секція «Метеорологія та кліматологія»,  тема роботи «Вивчення змін клімату України за викопними рослинності та тваринними рештками».

У 2018 році приймала участь у Kyiv Mini Maker Faire.

Будемо вболівати за юну художницю та науковицю. Роботи усіх учасників Восьмого національноного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії 2020» від Toyota можна побачити на сайті: https://dreamcar.toyota.ua/

Версія для друку Опубликовано: 02 Квітня 2020
Поділитись: