Анонс

Анонс «Школа лідерства та фасилітаційних практик»  Київської Малої академії наук та Українська Асоціація Представниць Правоохоронних Органів (УАППО)  запрошують        8 грудня 2020 року о 17.00 на онлайн вебінар «Протидія домашньому насильству», на якому старшокласники, їх батьки та педагоги  зможуть дізнатися про алгоритм дій протидії насиллю, юридичні аспекти прав дитини, отримати практичні поради щодо поведінки в разі виникненні протиправних дій.

Спікерками вебінару будуть:

Олена Дашутіна, капітан поліції, начальниця відділу моніторингу питань гендерної рівності та координації протидії домашньому насильству Управління дотримання прав людини Національної поліції України, членкиня УАППО

та

Наталія Шинкаренко, капітан поліції, старша інспекторка з ювенальної превенції, членкиня УАППО, що проходила спеціалізоване навчання від Громадської правозахисної організації «Ла- Страда- Україна», діяльність якої спрямована на запобігання всім видам гендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї та забезпечення прав дітей.

 

Захід проходитиме в рамках кампанії «16 днів проти насильства». Міжнародна кампанія «16 днів проти гендерного насильства» була ініційована 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. Вона починається 25 листопада у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, а закінчується в Міжнародний день прав людини 10 грудня. Часові рамки кампанії були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини і наголосити, що насильство їх грубо порушує.

Партнером Київської МАН виступає Українська асоціація представниць правоохоронних органів (УАППО), яка об’єднує жінок із різних правоохоронних агенцій. Асоціація є першою в Україні та унікальною для Східної Європи, оскільки сприяє впровадженню гендерно-чутливих політик і практик у правоохоронних структурах.

УАППО – це

- платформа для відкритого спілкування та обміну досвідом
- нарощування потенціалу жіночого лідерства
- впровадження політики гендерної рівності
- залучення найкращих міжнародних практик

Для участі у вебінарі підключайтесь до к конференции Zoom

https://us02web.zoom.us/j/82265869814?pwd=d000YmxmWW8rTUlrSk4xKzgvV1ZsZz09

Идентификатор конференции: 822 6586 9814

Код доступа: 800947

Зупинимо насильство разом !

 

 

Версія для друку Опубликовано: 03 Грудня 2020
Поділитись: