Зустріч у гімназії «Домінанта»

Зустріч у гімназії «Домінанта» Завідувачка відділення комп’ютерних наук Валентина Борисівна Дем’яненко, керівник секції «Інтернет-технології та вебдизайн. Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність» Василь Володимирович Єфименко та керівник секції «Комп’ютерна інженерія. Програмна інженерія» Микола Олегович Мовчан 15 листопада провели зустріч з учнями та педагогами гімназії «Домінанта».

Вони розповіли про діяльність відділення комп’ютерних наук, про конкурси та проєкти, які заплановані на 2022–2023 навчальний рік. Особливу увагу приділили специфіці проведення науково-дослідницьких робіт та оформлення їх результатів. Наші педагоги розповіли про особливості навчання та здобутки наших юних науковців, про перспективи й можливості, які відкриваються перед всіма вихованцями. Ознайомили учнів з технологіями роботів, дронів. Після презентації всі охочі могли долучитися до управління квадрокоптером та переглянути вироби, зроблені вихованцями відділення комп’ютерних наук за допомогою  моделювання 3D друку.

Зі свого боку, вчителька інформатики гімназії «Домінанта» Наталія Георгіївна Поданчук розказала і показала, як учні за допомогою засобів 3D лабораторії закладу долучаються до виконання дослідницьких завдань. А заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики  й засновник обсерваторії гімназії  Роман Данилович Банак розказав і продемонстрував, як учні вивчають космос і здійснюють спостереження за нашим українським небом.  

Київська МАН дякує за запрошення та організовану зустріч. Ми певні, що в гімназії «Домінанта» чимало майбутніх наших вихованців.

Версія для друку Опубликовано: 18 Листопада 2022
Поділитись: