Зустріч київських манівців різних поколінь в Музеї Гетьманства

Зустріч київських манівців різних поколінь в Музеї Гетьманства Юні історики завітали до Музею Гетьманства, де відбулася презентація виставки "Гетьман крізь роки", присвячена 105-й річниці проголошення Павла Скоропадського гетьманом Української Держави. В рамках виставки ми зустрілися з філософом Едуардом Юрченком та істориком Олександром Алфьоровим.

Нагадаємо, що Олександр ‒ офіцер ССО ЗСУ полку «Азов», кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, випускник Київської МАН, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2001 року. Саме зараз він з фронту приїхав у відпустку до родини (разом з дружиною Тетяною вони виховують чотирьох дітей) і завітав до Музею, щоб подарувати скарб з 446 монет ХVll ст. козацької доби, привітавши колектив Музею Гетьманства з 30-річчям. 

На своїй сторінці у Фейсбуці Олександр написав:

«Музеї слід любити. Культурі слід допомагати. Прикладів не чекати».

Для нас ця зустріч стала дуже знаковою! Пишаємось нашими МАНІВЦЯМИ, які для наших юних вихованців взірець життєвої реалізації та дії!

Версія для друку Опубликовано: 10 Травня 2023
Поділитись: