Життя триває!

Життя триває! Сьогодні один із найпотужніших фронтів – це інформаційний. Київська МАН разом із своїми вихованцями та партнерами через свої ресурси в соцмережах та месенджерах активно розповсюджує інформацію про діяльність волонтерських центрів, про можливість отримання необхідної гуманітарної, медичною або будь-якої іншої допомоги.

Сьогодні жоден українець не має залишитися наодинці із своїми проблемами, які спричиняють бойові дії. Наші фахівці та партнери допоможуть вам пережити ці важкі часи, ви можете отримати фахову консультацію психологів, аби допомогти своїм дітям.  
Також працівники та вихованці Київська МАН долучаються до участь у Інтернет військах України. Зараз створюється загін "Інформаційний підрозділ КМАН", метою якого є боротьба із фейками,  підвищення рівня інформаційної безпеки та освіченості, донесення правдивої інформації.
А ще важливим є доносити до світу наші думки і відчуття. ПОЧУЙТЕ ГОЛОС ДІТЕЙ – проєкт вихованців Київської МАН, де наші діти говорять про те, що вони відчувають, про те, як вони допомагають наблизити перемогу, про те, яким вони бачать майбутнє. 
Сьогодні наше життя розділилось навпіл: на ДО і ПІСЛЯ. Тож давайте разом наближати це ПІСЛЯ! Долучайтеся до нас! Слідкуйте за новинами на наших ресурсах та групах в соцмережах і месенджерах, приєднуйтесь до наших проєктів та онлайн зустрічей. Разом ми переможемо скоріше! 
Все буде УКРАЇНА!

Версія для друку Опубликовано: 09 Березня 2022
Поділитись: