Збройні сили України та територіальна оборона – запорука безпеки і свободи

Збройні сили України та територіальна оборона – запорука безпеки і свободи У День Збройних сил України відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН провело зустріч «Територіальна оборона та ЗСУ – запорука безпеки і свободи».

Юні патріоти та освітяни мали можливість поспілкуватися з Сергієм Курінним, адвокатом, військовослужбовцем ЗСУ, котрий на жаль нині поранений та перебуває в лікарні. Він розповів про свій шлях приєднання до добровольчого батальйону «Карпатська Січ» та про міфи, що побутують навколо територіальної оборони. Пан Сергій звернув увагу на важливі уміння, якими має володіти як кожен військовослужбовець, так і кожен свідомий самоорганізований громадянин, котрий героїчно боронить нашу Україну на фронті та в мирному житті. 

Як зауважив Сергій Курінний, кожен українець повинен розуміти, що його життя та його доля залежить саме від нього! Тож підтримуймо наших захисників і захисниць та працюймо разом кожен на своєму фронті задля досягнення спільної мети – Перемоги!

Переглянути відеозапис можна за посиланням:

https://youtu.be/FW-zY6roMVg

Попереду ще багато цікавих  заходів! Тож до нових зустрічей!

Версія для друку Опубликовано: 07 Грудня 2022
Поділитись: