Завершився ІІ етап у відділенні математики

Завершився ІІ етап у відділенні математики Ось і завершились захисти у відділенні математики! На постерних захистах учасники мали змогу представити членам журі науковий апарат свого дослідження. Довести, чому Ваше дослідження було важливим і актуальним, як в області дослідження, так і в реальному світі; переконати, що Ваші результати є остаточними та цікавими.

Після кожного яскравого постерного захисту пройшли не менш яскраві наукові конференції. Роботи оцінювало фахове журі. Захисти пройшли у теплій, дружній атмосфері. Школярі активно брали участь у роботі – уважно слухали доповіді учасників і ставили один одному численні запитання. Всі без винятку роботи були гарно підготовленими і мали презентації у привабливих зрозумілих формах. Доповіді були чіткими, динамічними та грамотними. Тому учасники отримали високі бали за участь у конференції. Роботи мали різноплановий характер. Так, були представлені теми від криптографії до нарисної геометрії, від статистики до теорії музики, від екології до теорії графів тощо. 

Слід відзначити роботи, які зайняли перше місце у секції математичного моделювання: Деркач М. «Геометричні характеристики скручених правильних призмоїдів», Гімназія № 283 ІІ-ІІІ ступенів Деснянського р-ну і Плисюк Ю. «Уразливості алгоритму RSA, пов’язані з некоректним генеруванням параметрів», Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Солом’янського р-ну. Ці роботи вирізняються від інших змістовною аналітичною складовою, значним самостійним індивідуальним доробком та глибоким опануванням матеріалу, який доповідачі грамотно і послідовно виклали під час доповіді. Не менш цікаві та змістовні роботи представили конкурсанти секцій математики та прикладної математики, за що й отримали високі бали.

Щиро зичимо конкурсантам успіхів в майбутніх наукових випробуваннях!

Версія для друку Опубликовано: 23 Лютого 2022
Поділитись: