Завершення літньої математичної школи КМАН

Завершення літньої математичної школи КМАН От й промайнуло математичне літо із КМАН. Здається, нещодавно, 6 червня було відкриття літньої математичної школи, на якому із привітаннями виступили декан фізико-математичного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», професор, доктор наук Ванін Володимир Володимирович та завідувач кафедри математичної фізики та диференціальних рівнянь ФМФ, професор, доктор наук Горбачук Володимир Мирославович. А 24 червня вже відбулося закриття, на якому виступив професор, доктор наук Дудкін Микола Євгенович.

Під час роботи школи її учасники  прослухали цикл вебінарів на теми, що висвітлюються недостатньо у звичайному шкільному курсі математики, наприклад, теорії графів та логіки висловлювань. Під  час занурення в елементи теорії чисел учасники познайомилися із конгруенціями та специфічними функціями, такими як антье та мантиса, функцією Ойлера.

На практичних заняттях учасники самостійно розв’язували задачі, висували гіпотези та пояснювали власні міркування.  Кожен математичний день завершувався ігровими розвагами: вікториною, математичними естафетами чи великими математичними перегонами, головоломками чи кросвордами.  Заняття у літній математичній школі готували та проводили доценти кафедри математичної фізики та диференціальних рівнянь ФМФ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та доцент кафедри прикладної математики Національного авiацiйного університету, канд. ф-м. наук, Іллічева Л.М.

Слід відмітити активну роботу учасників літньої математичної школи та їхніх друзів, які виявили бажання приєднатися до роботи школи і стати трішки «продвинутими» не лише у математиці. Наввипередки розв’язували задачі Бадасян Михайло, Карван Тимур, Горбачук Микола, Зеленчук Дмитро, Орєхова Анна та інші учасники.  Всім учням та організаторам літньої математичної школи КМАН бажаємо успіхів у житті, мирного неба та міцного здоров’я! До зустрічі!

Версія для друку Опубликовано: 29 Червня 2022
Поділитись: