Запрошуємо на Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Запрошуємо на Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» Київська Мала академія наук запрошує всіх охочих взяти участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Юридична освіта майбутнього».

Конкур розрахований на дві групи учасників:

1 - учні загальноосвітніх навчальних закладів, група

2 - студенти та аспіранти закладів вищої освіти.

Конкурс проходитиме в онлайн форматі, подача робіт дистанційна. Учасники мають подати на конкурс роботи за відповідною тематикою:

Для 1-ї групи: Чому я хочу бути юристом: переваги і недоліки професії юриста.

Для 2-ї групи: Реформування юридичної освіти та застосування новітніх технологій.

 Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб. Професійна орієнтація школярів. Підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці. Виявлення проблемних питань юридичної освіти для досягнення стратегічних пріоритетів реформи правосуддя в Україні. Аналіз питання підвищеної популярності професії юриста в абітурієнтів. Залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Організаторами конкурсу є Рада молодих юристів України, Київська Мала академія наук, Аналітичний центр якості освіти, Інститут політико-правових та релігійних досліджень за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти та науки України.

Детальна інформація за посиланням: https://fb.me/e/414Pqm0gV

Версія для друку Опубликовано: 10 Грудня 2022
Поділитись: