Запрошуємо!!! Міжнародний день музеїв у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра»

Запрошуємо!!! Міжнародний день музеїв у Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» 18 травня 2022 року, у Міжнародний день музеїв, Національний заповідник «Києво-Печерська лавра» запрошує всіх бажаючих БЕЗКОШТОВНО відвідати територію Верхньої Лаври та церкву Спаса на Берестові.

Співробітники Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» пропонують відвідувачам взяти участь у підготовлених ними до професійного свята науково-пізнавальних та культурних заходах:

Об 11-00 в першому ярусі Великої лаврської дзвіниці буде відкрита планшетна виставка «Пам’ятки Києво-Печерської лаври на планах і кресленнях XVIII–ХІХ ст.», а також представлений для огляду точний макет механізму годинника-курантів, який вже майже 120 років функціонує на 4-му ярусі дзвіниці.

О 12-00 в церкві Спаса на Берестові відбудеться презентація книги «Церква Спаса на Берестові. Історія одного відкриття», а також автограф-сесія від упорядника видання, кандидата історичних наук Сергія Тараненка.

Після цього, з  12-30 до 14-00 відбудуться тематичні лекції-екскурсії, присвячені останнім археологічним дослідженням території церкви Спаса на Берестові (Сергій Тараненко, Олена Махота), історії та розписам цього давнього храму (кандидат мистецтвознавства Аліна Кондратюк).

Увага! 18 травня територія Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» буде відкрита для відвідування з 10-00 до 18-30.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Заповідник та намилуватися краєвидами Лаври.
 Бажаємо всім здоров’я та гарного настрою!

Версія для друку Опубликовано: 17 Травня 2022
Поділитись: