Захопливо, цікаво про водні ресурси України у світовому контексті

Захопливо, цікаво про водні ресурси України у світовому контексті У рамках угоди про співпрацю між географічним факультетом КНУ ім. Т.Г. Шевченка і відділенням наук про Землю 10.11.2021 р. було проведено відкрите комплексне заняття доктора географічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, почесного працівника гідрометслужби України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, професора кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.К, Хільчевського.

На основі найновіших наукових розробок було розкрито сучасне місце України у світі та Європі за обсягами доступних водних ресурсів, докладно розказано про сучасні міжнародні методики та показники оцінювання водних ресурсів та якості прісних вод, спростовано низку помилкових стереотипів.

У зум-конференції було присутно 87 осіб: вихованці відділення, вчителі, студенти, аспіранти, викладачі різних вищих навчальних закладів, працівники сфери гідрології з різних регіонів України. Наприкінці виступу було дано відповіді на численні запитання та висловлене щире захоплення високим науковим рівнем відомого українського гідролога. Щиро дякуємо Валентину Кириловичу за цікаву і захопливу розповідь та інформування широкого загалу про основні наукові здобутки провідних наукових фахівців кафедри гідрології Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

 

Версія для друку Опубликовано: 11 Листопада 2021
Поділитись: