Заходи Національного центру «Мала академія наук України».

Заходи Національного центру «Мала академія наук України». З початком нового 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» пропонує юним науковцям та їх педагогам взяти участь у низці захопливих та важливих заходів.

Оголошено набір до Всеукраїнської школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін», до участі у якій запрошуються учні 8-10 класів. Це ювілейний 10-й набір до проєкту, який за 6 років об’єднав вже 555 мрійників та 360 авторських проєктів по всій Україні! 

Для участі у відборі необхідно до 31 січня 2022 року:

  • переглянути відео «De Libertate» («Про свободу») на слова Григорія Сковороди у виконанні гурту «Хорея Козацька» (https://cutt.ly/oUq2VUC);
  • прочитати текст промови Нельсона Мандели 2 травня 1994 року (https://cutt.ly/HUk0wyL);
  • написати есе з 400–700 слів на тему «Вільні творити майбутнє» у файлі Microsoft Word (вимоги до написання есе:  (https://cutt.ly/UUbT6cg).
  • анкету (https://cutt.ly/BUq9ynL)  та прикріпити до неї файл з есе у відповідному розділі.

Повідомлення про результати першого етапу відбору та запрошення на співбесіду надійдуть після 15 лютого 2022 року на електронні скриньки учасників, вказані в анкеті. За результатами відбору до навчання у школі запросять 100 учасників.

Навчання проходитиме в 4 етапи з березня до грудня 2022 року в  очно-заочному форматі, передбачені домашні завдання та консультації впродовж усього навчального періоду.

Проєкт Школа Агенти Змін реалізується НЦ «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою "Серце в долоньках", Благодійною фундацією «Агенти змін» і Центром політичних студій та аналітики "Ейдос"

Участь у школі безкоштовна.


З 18 січня до 14 червня 2022 р. проходитиме курс вебінарів «Обробка та аналіз супутникових знімків на платформі Google Earth Engine». 

 Навчання буде здійснюватися у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації).

Для участі просимо охочих педагогічних працівників закладів освіти зареєструватися до 17 січня 2022 р за посиланням:

 https://forms.gle/GZvRPDmKk7CKuhgY9

 Детальна інформація за телефоном: (095) 859-47-09, Гордієнко Олександр. 


На період з 18 січня по 24 березня анонсований курс для учнів 8-11 класів «Створюємо сучасний музей».

Під час лекційного курсу будуть детально розглянуті нові тенденції розвитку музейної справи в Україні та світі та досвід успішного музейного розвитку. Основна увага буде зосереджена на розумінні відповідності місії музеїв запитам суспільства та окремих його груп, а також – можливостях реалізації креативних ідей та сучасних форм роботи в традиційних музейних просторах. 

Практична частина курсу передбачає опанування навичками створення культурного продукту, актуального в сучасному суспільстві та можливостях формування та реалізації сучасних трендів музейної справи.  

Заняття відбуватимуться онлайн, через платформи «Zoom» та «Google Classroom».  Участь – безплатна.

Інформацію про зарахування на курс та код «Google Classroom» буде надіслано на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Реєстрація здійснюється до 16 січня 2022 р за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1vF-z0jP4XCganoh9ikdUjspWi0H_uK31A6naGAbzeN0/edit 


З 20 січня до 7 лютого ц. р. заплановано проведення спецкурсу «Проліферація клітин» для педагогічних працівників закладів освіти.

Для' участі у спецкурсі необхідно до 18 січня ц. р. заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://forms.gle/LxkJeddpQc9UwssB6

Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформах «Google Classroom» і «Zoom» (доступ до відповідних електронних ресурсів буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації в період з 17 до 19 січня ц. р.). Лекції щопонеділка та щочетверга о 17.00.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Ознайомлення з програмою спецкурсу та умовами участі за посиланням:

https://cutt.lv/dkqVqvm

Детальна інформація за телефоном: (068) 011-22-75 (Telegram), Альона Буткевич.


У січні – квітні 2022 року Національний центр «Мала академія наук України» проводить курси з використанням дистанційних технологій:

  • для учнів 9–11 класів з 20 січня до 17 березня 2022 року проходитиме курс «Математика як інструмент мислення» в рамках Всеукраїнської математичної школи Малої академії наук України. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн анкету, розміщену за посиланням: https://forms.gle/g7MEHAi4TEJM9dEQ6
  • для учнів 8–11 класів з 21 січня до 29 квітня 2022 року запланований курс «Створи свою 2D гру в Unity» в рамках Всеукраїнської ІТ школи Малої академії наук України. Для реєстрації необхідно  заповнити онлайн анкету, розміщену за посиланням: https://forms.gle/7LUhhVi4FGDcicGz6.

 

Анкети на обидва курси приймаються до 15.00 год 18 січня 2022 р.

Навчання буде здійснюватися на платформах Zoom і Google Classroom. Програмою передбачено лекційні заняття та самостійна робота учасників. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

Інформацію про зарахування на курс та доступ до відповідного електронного ресурсу буде надіслано учасникам на електронну, адресу зазначену під час реєстрації. Контактна особа - Інна Терещенко (096) 774-44-26.


Нагадуємо, що реєстрацію на першу онлайн Наукову школу для педагогічних працівників МАН України, обласних малих академій наук, працівників шкільної та позашкільної освіти на базі Європейської організації ядерних досліджень «ЦЕРН» подовжено о 14 січня 2022 р.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у заходах Національного центру «Мала академія наук України».

Версія для друку Опубликовано: 13 Січня 2022
Поділитись: