З нагоди 160-тиріччя з Дня народження В.І. Вернадського

З нагоди 160-тиріччя з Дня народження В.І. Вернадського 23 березня 2023 року завідувачка відділу навчально-виховної роботи ​ Т.О Кадацька відвідала урочистий захід з нагоди 160-тиріччя з Дня народження В.І. Вернадського, який проходив у Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського за участю науково – педагогічних працівників та представники закладів, які пов’язані з ім’ям В.І. Вернадського

Учасників заходу привітали:

  • Віцепрезидент Національної академії наук України, голова Секції хімічних і біологічних наук НАН України, голова Комісії НАН України з наукової спадщини академіка В.І. Вернадського академік Вячеслав Кошечко;
  • Голова Святошинської райдержадміністрації Сергій Павловський;
  • Заступник голови Печерської адміністрації Анатолій Невмержицький;
  • Генеральна директорка Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського Любов Дубровіна;
  • Директор Національного антарктичного наукового центру  станції в Антарктиді імені Академіка Вернадського Євген Дикий та інші партнери ТНУ.

Всіх об’єднала повага до В.І. Вернадського. Адже Володимир Вернадський все життя вивчав глобальні процеси на планеті Земля та працював не лише заради нашої країни, а й заради всього людства та його майбутнього.

Багато згадували про спадщину, яку залишив В.І. Вернадський. Про необхідність об’єднуватися заради збереження української культури, спадщини та РАЗОМ творити сучасну історію, заради ПЕРЕМОГИ на всіх фронтах і продовження нашої ІСТОРІЇ.

Після закінчення урочистої частини відбувався концерт «Від надії до Перемоги».

Версія для друку Опубликовано: 27 Березня 2023
Поділитись: