З Сонцем у серці та з Дипломом у руках!

З Сонцем у серці та з Дипломом у руках! Ботанічний сад імені академіка О. Фоміна… Природа… Сонце тааааа… нагородження усіх учасників конкурсів, виставок, конференцій, які разом з Відділенням екології та аграрних наук готували свої науково-дослідницькі роботи і стали переможцями. Тож, вітаємо цьогорічних переможців, їх наукових та педагогічних керівників з науковими здобутками.

Нагороди отримано! Це дійсно свято! І не тільки тому, що нарешті вручені нагороди. Це зустріч колег, яких увесь рік бачиш лише у віконечках Zoom. І тому такі нескінченні розмови, позитивне спілкування, якого зараз так не вистачає. Розуміючи це, відділення екології підготувало й неофіційну частину – релаксаційну!

Природа, Сонце, гарний настрій, нові друзі та білий аркуш паперу перед тобою. Що робити? Малюй Сонце – символ життя та розвитку. Адже ще наші предки дарували на щастя Писанки з зображенням Сонця. Тому ‒ Сонце, малюй своє життя! Хай воно буде мирним та щасливим!

Дякуємо за те Сонце, що ви малювали ‒ ці роботи стануть експонатами виставки «Стіна Непорушна. Сонце у серці» і продовжать свою подорож дорогами Європи.

Дякуємо усім, хто цього року був разом з відділення екології та аграрних наук. Адже кожна ваша дослідницька робота – це маленьке сонечко, яке ви запалювали під час блекаутів для себе та свого оточення. 

Щастя всім та миру! Бережіть у серці Своє Сонечко та зігрівайте ним своїх любих!

Версія для друку Опубликовано: 18 Червня 2023
Поділитись: