ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я

ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я Путівник для дітей та дорослих від Київської МАН на нашом у сайті в Інтернеті. Після початку широкомасштабного російського вторгнення стало зрозуміло, що у більшості українців недостатньо знань та інформації про життєво важливі процеси, спричинені війною.

 Тому Київська Мала академія наук учнівської молоді для своїх вихованців та їх батьків підготувала й опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці 58 випусків альманаху «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих». У кожному випуску ми  розповідали про важливі аспекти безпеки життя,  інформаційної безпеки та психологічної підтримки.

 На превеликий жаль висвітлені питання залишаються актуальними й  сьогодні, а деякі з них навіть стали гострішими, бо по всій Україні лунає  повітряна тривога, набирає обертів інформаційна війна, накопичується фізична та психологічна втома.

Тому ми об’єднали всі випуски альманаху в єдину збірку, щоб за потреби ви не витрачали час на пошук відповідей, переглядаючи стрічку наших публікацій у Фейсбуці.

Бережіть себе та своїх близьких! Допомагайте і підтримуйте один одного!

Київська МАН вірить у перемогу України та бажає всім мирного неба!

Версія для друку Опубликовано: 15 Серпня 2022
Поділитись: