ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я. Путівник для дітей та дорослих від Київської МАН.

ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я. Путівник для дітей та дорослих від Київської МАН. Київська Мала академія наук учнівської молоді розпочинає публікацію альманаху «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих».

Війна з російським агресором принесла виклики та питання, розв’язання яких потребує нових знань та нового досвіду. В наше життя увірвались ракетні обстріли, загроза хімічних атак, вимушена зміна місця проживання, руйнування звичного укладу життя. ЗМІ та соцмережі переповнені психологічними порадами,  інформацією щодо правил поведінки в умовах війни, посиланнями та оголошеннями. Інформації настільки багато, що вона часто повторюється, деяка втрачає актуальність, а іноді взагалі не відповідає дійсності. Метою створення альманаху була підготовка відповідей на актуальні питання сьогодення, спираючись на дані ДСНС, Центру протидії дезінформації при РНБО, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, органів державної влади. Він охоплює різноманітні теми: інформаційна безпека та безпека життя, психологічна підтримка та волонтерство, вимушені переселенці та освіта в умовах війни, корисні інтернет-ресурси.

Публікація починається з розділу «Безпека життя», в якому  висвітлюватимуться питання поведінки під час повітряної тривоги та обстрілів, при загрозі отруєння та при знаходженні вибухонебезпечних предметів тощо.

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/kyiv.man

Шукайте сторінки альманаху на facebook Київської МАН за хештегом: #путівник_КМАН

Київська МАН бажає всім мирного неба! Слава Україні, ЗСУ та українському народу!

Версія для друку Опубликовано: 19 Квітня 2022
Поділитись: