Всеукраїнська онлайн-майстерня з цифрового громадянства й безпеки

Всеукраїнська онлайн-майстерня з цифрового громадянства й безпеки У рамках заходу “Всеукраїнська онлайн-майстерня з цифрового громадянства й безпеки” до Українського місяця кібербезпеки 28 жовтня 2021 року об 11:00 буде проведено відкритий онлайн-захід із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. Організаторами Всеукраїнської онлайн-майстерні з цифрового громадянства й безпеки є Торгово-промислова палата України, Академія цифрового розвитку, Київська Мала академія наук, за технічної підтримки компанії Адамант.

Під час заходу будуть презентовані оновлення цифрових інструментів Google Workspace for Education, “Посібник із безпеки дітей в Інтернеті”, учасники отримають можливість виконати вправи у віртуальних кімнатах разом зі спікерами, розглянуть ключові принципи мережевого етикету й безпечної поведінки, отримають рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті, дізнаються, як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримають у подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Брати участь, переглядати трансляцію прямого ефіру чи по завершені запису можна вільно зі сторінки сайту https://bit.ly/onw281021.

Реєстрація https://bit.ly/3G9WnRh потрібна тільки для додавання позначки закладу до спільної карти учасників заходу.

За підсумками онлайн-майстерні кожен учасник отримає цифровий бейдж.

Додатково буде організована можливість за бажанням учасників скласти тест за підсумками заходу й отримати безкоштовно сертифікат підвищення кваліфікації (цифровий компонент) на 2 академічні години (0,07 кредити ECTS).

 

Заявіть голосно про ваш заклад — долучіться до Українського місяця кібербезпеки під час відкритого онлайн-заходу для всіх освітян України!

Версія для друку Опубликовано: 26 Жовтня 2021
Поділитись: