Воркшоп «Онлайн сервіси для навчання програмування в умовах STEM/STEAM/STREAM освіти"

Воркшоп «Онлайн сервіси для навчання програмування в умовах STEM/STEAM/STREAM освіти" Як зробити онлайн уроки інформатики цікавими та практико-орієнтованими для дітей? Як розвивати учнів у сучасних складних умовах, щоб вони виросли соціально свідомими, розуміли важливість інформатики для розв’язування суспільно значущих проблем? Спробуємо знайти відповіді на поставлені запитання під час воркшопу, на якому запропонуємо інструментарій для розробки цікавих уроків з використанням програмування (кодінгу)!

Цей воркшоп проводиться відділенням комп’ютерних наук Київської МАН у співпраці з факультетом математики, інформатики та фізики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з в межах проєкту «Erasmus+ Jean Monnet Module «Best practices EU in STREAM education for pre-service teachers».

Коли: 11 листопада 2022 (о 16 год.)

Місце: онлайн

Поилання на відеоконференцію:

https://us02web.zoom.us/j/83802384516?pwd=N04zL3hBT3pVM1RmODRkc2RVY1VZZz09

Ідентифікатор конференції: 838 0238 4516

Код доступу: stream

Формат зустрічі: воркшоп

Цільова аудиторія: вчителі інформатики, керівники гуртків, вчителі міжгалузевих курсів STEM/STEAM/STREAM, розробники міжгалузевих курсів STEM/STEAM/STREAM та інформатики.

 

Спікерка: Оксана Струтинська, докторка педагогічних наук, професорка кафедри ІТ і програмування НПУ імені М.П. Драгоманова.

Версія для друку Опубликовано: 08 Листопада 2022
Поділитись: