Вітання з початком нового наукового, математичного, дослідницького року в Київській Малій академії наук!

Вітання з початком нового наукового, математичного, дослідницького року в Київській Малій академії наук! Вітання з початком нового наукового, математичного, дослідницького року в Київській малій академії наук надсилає учням заслужений вчитель України, вчитель математики Русанівського ліцею та добрий друг КМАН Філіпповський Григорій Борисович.

Дорогі діти – вихованці КМАН!

Наш Русанівський ліцей вже багато років співпрацює з Київською Малою академією наук. Учні ліцею – неодноразові призери та переможці міських і Всеукраїнських конкурсів.

Але що цікаво, ми з учнями ніколи не робили ставку на те, щоб посісти призове місце. Головні думки були про те, щоб, завдяки конкурсу МАН, учні максимально просунулися в тій або іншій темі, навчилися структурувати матеріал, складати свої авторські задачі.

Як сказав Поет: “Ви малюйте, ви малюйте, вам зарахується!.”(“Вы рисуйте, вы рисуйте, вам зачтётся!..”)

Дивовижним чином ситуація у більшості випадків складалася так, що додатковим бонусом до нових знань, істотного просування темою була і наявність призового місця! Чи завжди так виходило? Не завжди!

Але, знову звертаючись до поезії: “Поразки від Перемоги ти сам не повинен відрізняти!” Часто буває, що тимчасова поразка стає початком, запорукою майбутньої Перемоги учня! Він не здається, думає, аналізує, робить висновки та, врешті-решт, Перемагає!

Я бажаю Вам, діти, вибрати гідну вашого віку тему, яка Вам цікава! Активного просування в цій темі, узагальнень, знахідок, авторських завдань!

Вірю у Ваші прийдешні Успіхи!

 

З повагою
Г.Б.

 
 
Версія для друку Опубликовано: 27 Вересня 2021
Поділитись: