Вітаємо з перемогою в Женеві

Вітаємо з перемогою в Женеві На 48-й Міжнародній виставці International Exhibition of Inventions в Женеві вихованці Київської МАН Андрій Маврін та Ілона Тилевна здобули золоту та бронзову медалі відповідно.

Андрій Маврін, учень 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ КПІ, вихованець відділення технічних наук Київської МАН здобув золоту медаль за винахід «Обробка шин методом кріовібрації». Кріовібраційний метод полягає в охолодженні шин у рідкому азоті та вібрації на резонансній частоті гуми для отримання багаторазової гумової крихти та сталевих дротів.

Ілона Тилевна, учениця 11-го класу ліцею "Наукова зміна", вихованка відділень математики і комп'ютерних наук. здобула бронзову медаль за роботу «Програмне забезпечення для проєктування планів місцевості з використанням плоских мозаїк». Це програмне забезпечення, розроблене для створення планів місцевості різних територій. Він складається з 5 методів планування, включаючи облаштування будівлі, проєктування інфраструктури та перевірку оптимальності.

Вітаємо переможців, їхніх керівників та батьків! Віримо в їх подальші успіхи!

Міжнародна виставка International Exhibition of Inventions  – найбільший та найпрестижніший в Європі захід. Не буде перебільшенням сказати, що це унікальний форум, на якому з року в рік презентується велика кількість новітніх технологій та гаджетів, що тільки з’явились на ринку або плануються до випуску. В рамках виставки свої розробки  представляють науковці й винахідники з науково-дослідних інститутів, промислових та комерційних компаній, приватних та державних організацій. Кращі розробки отримують нагороди Міжнародного журі. У цьому році виставка нову проходила офлайн після трирічної перерви через пандемію COVID-19. У 2021 та 2022 роках були проведені Inventions Geneva Evaluation Days  ‒ спеціальні онлайн проєкти.

Версія для друку Опубликовано: 01 Травня 2023
Поділитись: