Вітаємо з перемогою у ІX Всеукраїнській Олімпіаді з філософії!

Вітаємо з перемогою у ІX Всеукраїнській Олімпіаді з філософії! Вітаємо вихованку секції філософії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Софію ДОВГУ зі здобуттям перемоги у IX Всеукраїнській Олімпіаді з філософії! Софія зайняла третє призове місце та отримала позитивні відгуки від поважних членів журі.

Софія ДОВГА навчається в 11-му класі Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка та із задоволенням навчається і в секції філософії.

«Софія завжди вдумливо підходить до обговорення філософських питань  будь це академічна дискусія або ж більш науково-популярна», – говорить керівник секції Сергій РУСАКОВ.

Цьогорічною темою Олімпіади, яку проводив Національний центр «Мала академія наук України» 18-21 листопада 2022 р., стала тема «Життя у чесному змаганні». Олімпіада проводилась у два етапи: написання мотиваційного есе і, на основі відбору, участь у лекціях та написання філософського есе онлайн. Софію успішно пройшла перший етап і була запрошена до  другого, в якому виборола третє місце.

Вітаємо Софію, її вчителів та рідних! Віримо, що це одна з багатьох подальших перемог на дослідницькій ниві нашої талановитої вихованки!

Версія для друку Опубликовано: 28 Листопада 2022
Поділитись: