Вітаємо переможців NASA Space Apps Challenge Hackathon Kyiv

Вітаємо переможців NASA Space Apps Challenge Hackathon Kyiv 2 та 3 жовтня 2021 року Андрій Єримович, вихованець відділення економіки і кібербезпеки та оборони Київської МАН, учень школи N 294 м. Києва, у складі команди з 4 учасників Next Space взяв участь в NASA Space Apps Challenge Hackathon – найбільшому міжнародному космічному хакатоні, організованому за підтримки NASA. На нього зареєструвалось 28000 учасників зі 162 країн світу, на розгляд журі було подані 2814 проєкти.

Команда Next Space працювала над розв’язанням задачі “Let it Go” протягом 48 годин. Задачу можна описати так: «Більшість сучасних ракет не можуть вийти в космос без додаткових ступенів. Зазвичай, для роз’єднання ступенів застосовуються вибухові пристрої, які, по-перше, можна використати лише один раз, а, по-друге, вони викликають сильний струс ракети. Розв’язанням цієї проблеми є розробка S.P.L.I.T. – система розділення ступенів, яка заснована на принципі замкового механізму та дозволяє використовувати її багаторазово». Зоною відповідальності Андрія було забезпечення 3D-графіки, відео, презентацій та візуальних ефектів.

Команда представила опис принципу роботи пристрою S.P.L.I.T., його характеристики й технічні рішення, надала інформацію про показники навантаження та результати випробувань в імітованому середовищі, провела симуляції міцності в CAD softwere, створила анімацію роботи пристрою, відео, презентацію та за рішенням журі стала переможцем локального етапу й буде боротися з 360 командами з усього світу в глобальному оцінюванні.

Пишаємось черговою перемогою Андрія та досягненням його команди.

 
 

Версія для друку Опубликовано: 25 Жовтня 2021
Поділитись: