#Моя_вишиванка

#Моя_вишиванка #Вишиванка – символ українських чеснот. Щорічно вихованці відділення філософії та суспільствознавства до Всесвітнього Дня Вишиванки записували свої відеопривітання. Тож і цьогоріч ми не будемо порушувати традицію.
На жаль, сьогодні багато хто з українців вимушено святкують цей день закордоном. Наші вихованці переїхали до інших країн, змінили свої заклади освіти. Але незмінним та непорушним є усвідомлення свого коріння, національної ідентичності, єдності.
 
Тимофій КАЛЬНІЧЕНКО, вихованець секції «Правознавство», учень 11 класу гімназії № 257 «Синьоозерна», зараз живе в місті Паланга, Литва, навчається у Palangos senoji gimnazija. Тимофій виступив ініціатором проведення Дня України саме 19 травня у Всесвітній День Вишиванки. У Palangos senoji gimnazija заплановано проведення пізнавальних та мистецьких активностей, спільні обговорення, цікаві ігри та наукові дискусії.
 
Наша вишиванка ще раз продемонструє всьому світові, що українці -- талановита та мистецька нація. І організація таких заходів, які проводить Тимофій, -- це малий крок до великої Перемоги: адже це консолідує світ навколо нас і укріплює ту моральну коаліцію, яка підтримує наш фронт боротьби з окупантом та додає віри у Перемогу.
 
Тож віншуємо Свято Вишиванки – Свято консолідації всього українського народу!
Все буде Україна!
 
Версія для друку Опубликовано: 19 Травня 2022
Поділитись: