Віртуальна алея зірок Київської МАН. Юлія Ткаченко

Віртуальна алея зірок Київської МАН. Юлія Ткаченко Юлія Ткаченко, учениця 11-го класу Київської інженерної гімназії Дарницького району міста Києва, вихованка відділення фізики та астрономії. Робота Юлі «Дослідження динамічних характеристик гвинтомоторних рушіїв безпілотних літальних апаратів» була нагороджена золотою медаллю 46-го Міжнародного інноваційного шоу INOVA 2022 (Загреб, Хорватія).

Відповіді Юлії Ткаченко на запитання Київської МАН:

Питання: Які три відкриття ти вважаєш найзначнішими в історії людства.

Відповідь: Якби банально це не було, на мою думку, найголовнішим винаходом за всю історію людства є колесо. Важко уявити, як би розвивалося людство без нього. Другий винахід, важливість якого я зрозуміла тільки зараз, коли постійно вимикають світло, це лампа. Виявилося, що писати, малювати, а особливо читати при свічках важко та незручно. Також, хочу виділити пеніцилін. Це, певно, найбільший прорив у медицині та науці.

Питання: Три найвидатніших науковці України?

Відповідь: Першим з науковців хочу виділити математикиню Олену Ванєєву, з якою я мала честь поспілкуватися. Не можу не виділити пана Ігоря Сікорського, моя робота безпосередньо пов’язана з його винаходом, гелікоптером. Варто згадати ще Сергія Корольова, який був конструктором ракетно-космічної техніки.

Київська МАН бажає Юлі натхнення, успіхів в навчанні та дослідженнях!

Версія для друку Опубликовано: 14 Листопада 2022
Поділитись: