Віртуальна алея зірок Київської МАН. Платон Большаков

Віртуальна алея зірок Київської МАН. Платон Большаков Платон Большаков, учень Політехнічного ліцею НТУУ КПІ та вихованець відділення технічних наук Київської МАН. В Київській МАН Платон записався відразу у дві секції! В секції «Технологічні процеси та перспективні технології» під керівництвом Олега Володимировича Козленка він працював над проєктом «Автоматична система дезінфекції».  А в секції «Електроніка та приладобудування» з науковою керівницею Ганною Володимирівною Сарибогою Платон сконструював робот-дезінфектор.

У 2022 році сконструйований ним робот-дезінфектор був відзначений золотою медаллю на  Виставці технологій у Малайзії «Malaysia Technology Expo 2021 Special Edition – COVID-19 International Innovation Awards II". Цей робот проводить дезінфекцію приміщень у містах масового скупчення людей, а ми всі добре знаємо, наскільки це важливо під час епідемій.  Наступною його розробкою став дрон-дезінфектор,  який проводить якісну санітарну обробку приміщень зі швидкістю 5 сек/м².

На наші запитання Платон відповів так:

Питання: Які три відкриття ти вважаєш найзначнішими в історії людства.

Відповідь: На мою думку, найвизначнішими відкриттями людства звичайно ж є колесо, паровий двигун і телефон. Ці відкриття дали потужний старт для подальших відкриттів, до того, власне, що ми маємо зараз і що матимемо у майбутньому.

Питання: Три найвидатніших науковці України? 

Відповідь: Серед українських вчених-науковців, як на мене, найвизначнішими є Ігор Сікорський, який винайшов гвинтокрил;  Сергій Корольов — батько сучасної космонавтики, та  Анатолій Малихін, за великі досягнення у медицині. До речі,  саме він створив і впровадив у повсякденну медичну практику неінвазивний прилад для діагностики людини, подарувавши людству методику, що не має аналогів у світі. У 2006 році він зареєстрував медичний прилад «Неінвазивний аналізатор формули крові АМП». Наша країна багата на талановитих науковців та винахідників, тож цей список можна розширити. Я пишаюся нашими науковцями та їх досягненнями!

Київська МАН бажає Платону невичерпної енергії, впевненості у своїй справі, натхнення, успіхів в навчанні та випробуваннях, подальшого особистого розвитку, нових цікавих ідей!

Версія для друку Опубликовано: 11 Листопада 2022
Поділитись: