Віртуальна алея зірок Київської МАН. Андрій Маврін

Віртуальна алея зірок Київської МАН. Андрій Маврін Андрій Маврін, учень 11-го класу Політехнічного ліцею НТУУ КПІ, вихованець відділення технічних наук Київської МАН.

Андрій Маврін з проєктом  «Переробка шин кріо-вібруючим методом» здобув перемоги на 7-му щорічному Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів iCAN 2022, 15-й міжнародної виставки International Invention and Innovation Show INTARG® 2022, Міжнародному фестивалі інженерної науки та технологій у Тунісі I-FEST², 46-му Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2022 (Загреб, Хорватія) та Міжнародному шоу винаходів IWIS. В його скарбничці не тільки золоті та срібні медалі, а й спеціальна відзнака CANADIAN SPECIAL AWARDS  від Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills (TISIAS).

Запропонований Андрієм новий кріо-вібруючий метод переробки шин, здатен ефективно розв’язати екологічну проблему їх утилізації. В результаті перероблення залишаються сталевий корд, який можна переплавити для повторного використання, та  гумова крихта, з якої сьогодні роблять покриття для спортивних та дитячих майданчиків, додають до складу суміші для покриття автомагістралей,  використовують як наповнювач для різного інвентарю, додають її до суміші для виготовлення нових шин.

На запитання Київської МАН Андрій відповів так:

Питання: Які три відкриття ти вважаєш найзначнішими в історії людства.

Відповідь: 

  1. Створення ліків
  2. Зв'язок
  3. Транспортні засоби: велосипеди, автомобілі, потяги

Питання: Три найвидатніших науковці України?

Відповідь: 

  1. Іван Пулюй
  2. Володимир Хавкін
  3. Федір Піроцький

 

Бажаємо Андрію Мавріну творчого натхнення та нових ідей, їх успішного втілення в життя, перемог та досягнень! Віримо, що внесок Андрія в українську науку буде вагомий!

Версія для друку Опубликовано: 15 Листопада 2022
Поділитись: