Виклики та можливості у діяльності молодих вчених

Виклики та можливості у діяльності молодих вчених Саме про це і не тільки, йшла мова на зустрічі Регіональної ради молодих вчених Київської області та м. Київ 10 липня 2023 р.

Метою зустрічі було обговорення можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема.

Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук окреслила нормативно закріплені права молодих вчених,
а Пан Матеуш Бялас, директор Представництва Польської академії наук (далі – ПАН) у Києві та пан Єжи Душинський, колишній президент ПАН (2015 – 2022), спеціальний радник президента ПАН з питань України
розкрили можливості підтримки наукових досліджень в Україні.

Завідувачка відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Тетяна Кот та  завідувачка відділу навчально-виховної роботи Тетяна Кадацька взяли участь в обговоренні питань, пов'язаних з підтримкою науковою та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням\ масштабуванням розробок.

Слід відзначити позитивну атмосферу заходу, високий рівень спікерів,  продуктивний обмін думками, досвідом та цікаві комунікації.

Київська МАН дякує за запрошення до участі. Саме в такі моменти, які ми всі переживаємо вперше, триматися допомагає коло однодумців.

Версія для друку Опубликовано: 12 Липня 2023
Поділитись: