Вихованка відділення економіки - переможниця ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки 2021-2022 н. р.

Вихованка відділення економіки - переможниця ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки 2021-2022 н. р. Вітаємо Романюк Катерину, вихованку секції "Економічна теорія та історія економічної думки" відділення економіки, ученицю 10-го класу Фінансового ліцею, з впевненою перемогою на ІІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки, який відбувся 27 січня 2022 року онлайн.

У ньому взяли участь 78 учнів 9-11 класів ЗЗСО м. Києва. Катерина набрала найвищу кількість балів - 40 - серед 24 десятикласників столиці. Олімпіада складалася із 30 завдань у вигляді тестів та задач, на проходження яких було виділено 1 годину. 

Надзвичайно приємно, коли наші вихованці демонструють високі результати не лише у науково-дослідницькій роботі, але й на Всеукраїнських олімпіадах з профільних дисциплін!

Це не перша перемога Катерини. Так, у 2020-2021 н. р. дівчина посіла І місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції мікроекономіки та макроекономіки та представляла столицю на ІІІ етапі. Пишаємось та бажаємо Катерини нових досягнень на науковій та економічній аренах!

Версія для друку Опубликовано: 03 Лютого 2022
Поділитись: