Вихованці Київської Малої академії наук долучаться до програм UF Startup School Beginner або UF Startup Intensive

Вихованці Київської Малої академії наук долучаться до програм UF Startup School Beginner або UF Startup Intensive Конкурсна комісія бізнес-інкубатора Ukrainian Future відібрала 28 робіт учасників ІІІ етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, автори яких отримають Сертифікати на участь у програмах з управління інноваційними проєктами. Залежно від ступеня готовності роботи та наявності мінімально життєздатного продукту (MVP), фіналісти Всеукраїнського конкурсу-захисту зможуть на позаконкурсній основі долучитися до програм UF Startup School Beginner або UF Startup Intensive.

Серед тих, хто отримав таку можливість, вихованці Київської МАН:

Годованець Марія, учениця 10-го класу гімназії міжнародних відносин № 323 з поглибленим вивченням англійської мови;

Маврін Андрій, учень 10-го класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ»;

Хейлік Максим, учень 9-го класу ліцею «Голосіївський» № 241;  

Макаренко Максим, студент 1-го курсу Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства міста Києва; 

Мороз Вікторія, учениця 9-го класу Природничо-наукового ліцею № 145;

Амбарцумов Георгій, учень 10-го класу ліцею «Наукова зміна»;

Веремієнко Іван, учень 11-го класу Фахового коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

 

Ukrainian Future - це перший в Україні державний бізнес-інкубатор повного циклу, який дозволяє перетворити інноваційні ідеї на робочі бізнес-моделі, доступ до лабораторії Fab Lab для виготовлення найсміливіших прототипів та Бібліотеки матеріалів із базою в понад 10 тисяч екземплярів.

UF Startup School Beginner — короткострокова програма-знайомство зі стартап-середовищем, для тих, хто прагне перетворити свої ідеї в дієвий бізнес або корисний для країни соціальний проєкт.

UF Startup Intensive — програма, спрямована на розробку моделі майбутнього бізнесу, розрахована для тих, хто прагне прискорити успішний запуск свого стартап-проєкту.

Обидві програми проходитимуть у форматі онлайн-тренінгів з додатковими годинами менторських сесій.

Вітаємо наших вихованців з отриманням нових можливостей для реалізації своїх ідей!

Версія для друку Опубликовано: 13 Липня 2022
Поділитись: