Вихованці Київської МАН на форумі «Дотик природи»

Вихованці Київської МАН на форумі «Дотик природи» Вітаємо вихованців відділень екології та аграрних наук і хімії та біології Київської МАН, які стали переможцями та призерами Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».

Перше місце в категорії «Екологія та проблеми довкілля» ‒ Костенко Анастасія Вікторівна, учениця 9-го класу ліцею № 227 імені М.М. Громова м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук  Київської МАН з науково‒ дослідницьким проєктом «Вивчення рівня забрудненості «Озера III» Голосіївського району міста Києва хімічними речовинами»

Перше місце в категорії  «Охорона здоров'я» ‒   Голод Валерія Сергіївна, учениця 11-го класу Українського медичного ліцею ім. О.О Богомольця м. Києва, вихованка відділення хімії та біології   Київської МАН з науково‒дослідницьким проєктом «Порівняльна характеристика гемопоетичних клітин‒попередників, отриманих з плаценти і пуповинної крові в культурі in vitro»

Перше місце в категорії «Екологія та проблеми довкілля» ‒ Мельник Давід Юрійович, учень 10-го класу Києво‒ Печерського ліцею № 171 «Лідер» м. Києва, вихованець відділення екології та аграрних наук  Київської МАН з науково‒дослідницьким проєктом «Видобуток екологічних чорнил з гал»

Перше місце в категорії  «Фізіологія людини» ‒  Топорова Ірина Олександрівна, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» Оболонського району м. Києва, вихованка відділення хімії та біології Київської МАН з науково‒ дослідницьким проєктом «Експериментальне моделюваня гемопоезу in vitro»

Перше місце в категорії «Охорона здоров'я» ‒  Кочеткова‒Бондаренко Софья Олександрівна, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи І‒ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук  Київської МАН з науково‒дослідницьким проєктом «Перевірка ефективності методів очищення води на основі мікробіологічного аналізу»

Друге місце в категорії «Екологія та проблеми довкілля» ‒ Пилипенко Катерина Романівна, учениця 11-го класу Навчально виховного комплексу № 209 «Сузір’я» Дніпровського району м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук  Київської МАН з науково дослідницьким проєктом «Екологічний стан водойм Дніпровського району на прикладі озера Тельбін»

Друге місце в категорії «Хімія» ‒ Солодка Таїсія Андріївна, студентка І курсу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, випускниця відділення хімії та біології   Київської МАН з науково‒дослідницьким проєктом «Деструкція барвників та антибіотиків у воді»

Третє місце в категорії «Ботаніка» ‒ Бабенко Мирослава Олегівна, учениця 11-го класу Спеціалізованої школи № 196 м. Києва, вихованка відділення екології та аграрних наук  Київської МАН з науково‒дослідницьким проєктом «Дослідження вирощування мікрозелені»

Форум щорічно організовує Національний еколого‒ натуралістичний центр учнівської молоді, спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Національним університетом біоресурсів і природокористування України. У заході взяли участь майже 300 учасників  заходу, серед яких  учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно‒технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з 20 регіонів України та м Києва.

Вітаємо з заслуженою перемогою! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчиться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Бажаємо  всім мирного неба, світлих надій та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

 

Версія для друку Опубликовано: 06 Грудня 2022
Поділитись: