Відновлено освітній процес у Київській МАН

Відновлено освітній процес у Київській МАН Київська МАН відновлює освітній процес у секціях. Із зрозумілих причин відбуватися він буде онлайн, із розкладом ви можете ознайомитись на сторінках відділень Київської МАН, розміщених на офіційному сайті.

Традиційно нагадуємо, що з питаннями щодо вашої участі в освітньому процесі ви можете звернутися по телефону до керівників наукових відділень. Контакти вказано на сторінці кожного відділення на сайті Київської МАН.


Також повідомляємо усім учасникам ІІ (міського) етапу Конкурсу-захисту, що наразі закінчується підбиття результатів ІІ етапу Конкурсу і невдовзі вони будуть оприлюднені на сайті.


Нагадуємо, що про всі події, які відбуватимуться у Київській МАН, ви можете дізнатися на сайті у рубриці "Майбутні події".


Усіх охочих запрошуємо приєднатися до Марафону "Почуйте голос дітей!". Із виступами наших вихованців, в яких вони закликають до миру, ви можете також ознайомитися на сайті або ФБ сторінці.


І також ще раз нагадуємо вам, що триває прийом конкурсних робіт "КрутеЗНО" https://kman.org.ua/ua/Pershii-vseukrainskii-konkurs-litkastiv-KruteZNO.


Чекаємо на онлайн-зустріч з усіма, хто попри все вірить у майбутню непереможну силу науки!

Версія для друку Опубликовано: 14 Березня 2022
Поділитись: