Відкриваємо науковий та освітній простір – обираємо майбутнє

Відкриваємо науковий та освітній простір – обираємо майбутнє Відділення філософії та суспільствознавства продовжує цикл наукових зустрічей «Шлях в науку». Набуття практичних навичок нерозривно пов’язане з отриманням, узагальненням та опрацюванням інформації. Це своєрідна форма взаємозв’язку. Саме в такому форматі відбувся навчальний практикум «Відкриваємо науковий та освітній простір – обираємо майбутнє», акцентований та сфокусований на цій меті.

Кожного дня ми поринаємо у вир інформації. Вона фактично бере нас у полон вигуками, заголовками, привабливими пропозиціями. Не загубитись, встояти та ще й виокремити для себе важливе, зробити наголоси та обрати пріоритети – те ще завданнячко! Від цих вИборів, власне, залежить майбутнє.

І тут нам на допомогу приходить наука, наукове мислення, дослідницькі навички, освітні платформи, критичний підхід. Дуже важливо вміти почути успішний досвід, навчитись аналізувати його. А також усвідомити, прийняти те, що не завжди й не відразу складається найліпшим чином, бо бувають падіння, невдачі, відчай. Але варто пам’ятати, що наполегливим підкорюються вершини. Долає шлях той, хто йде.

Цього разу ми  також врахували те, що наші вихованці навчаються і в першу, і в другу зміни, відповідно і заняття відбувались за узгодженістю.

Тож, приєднуйтесь, з нами цікаво. Відкриваємо простір – обираємо майбутнє!

Версія для друку Опубликовано: 29 Вересня 2022
Поділитись: