Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН чекає охочих на настановчу сесію!

Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН чекає охочих на настановчу сесію! Відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН чекає охочих 14 вересня 2023 року о 15:00 на настановчу сесію!

Людина здавна замислювалася про себе самого, своє місце в навколишньому світі, про відносини з оточенням, про походження і характер вищої влади, що направляє розвиток колективу, спільноти, держави. Початок XXI століття окреслений появою різноманітних інтелектуальних та культурно-мистецьких концепцій, доступ до джерел інформації стає простішим, змінюється логіка та психологія людини, тому виникає потреба нових способів підготовки молоді до динамічного світу. 

Філософія формує культуру мислення людини. вивчення філософії пробуджує креативність, тобто здатність розв'язувати проблемні питання, діючи гнучко і нестандартно. Філософія навчає стратегічно мислити й розвиває аналітичні та комунікативні навички, які є корисними у будь-якій сфері діяльності.

  Вивчення філософії це не данина моді, яка швидко проходить. Філософська освіта дає фундаментальну освіту, формує творчу особистість, здатну критично мислити, аналізувати, креативно підходити до розв`язання проблемних ситуацій та вирішення завдань, виокремлювати стратегічно важливі пріоритети, освоювати нові горизонти знання, яка володіє навичками соціальної взаємодії та соціальної комунікації, роботи в команді. Філософська освіта передбачає широкий спектр можливостей вибору для професійної діяльності. Якщо ви мрієте про громадську, журналістську, політичну чи управлінську кар’єру, то філософська освіта – саме те, що треба, адже вона допомагає глибоко зрозуміти соціальні процеси, їхні причини та наслідки.

Залюбки ознайомимо зі специфікою та практикою роботи в галузі суспільних та освітніх наук. Філософія, релігієзнавство, правознавство, педагогіка, психологія, медіапсихологія — це все відділення філософії та суспільствознавства!

Чекаємо на вас 14 вересня 2023 року о 15:00 за адресою Український державний університет імені М. Драгоманова, вул. Пирогова 9.

До зустрічі!

Версія для друку Опубликовано: 13 Вересня 2023
Поділитись: