Відділення економіки: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка!

Відділення економіки: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка! Шановні друзі! Відділення економіки Київської МАН запрошує вас на зустріч у парку імені Тараса Шевченка, яка відбудеться 14.09 о 16.00 під час Настановчої сесії Київської МАН.

Якщо ви мрієте бути успішними підприємцями, бізнесменами, менеджерами, маркетологами, фінансистами, економістами, споживачами, державними службовцями  — ми з вами обов’язково повинні зустрітися. На вас чекають велика економічна вікторина,  конкурс знавців валют світу, економічні ребуси, кросворди, конкурс рекламістів, майстер-класи від переможців та призерів ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відеопривітання від керівників секцій, знайомство з секціями відділення економіки та планом його роботи.

Отож, чекаємо на кожного з вас! І пам’ятайте: “Кожній людині протягом дня представляється не меньше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до того, хто вміє їх використовувати” (Анре Моруа)

Версія для друку Опубликовано: 08 Вересня 2021
Поділитись: