Від мрії до дії: нова перемога у відділенні Екології та аграрних наук

Від мрії до дії: нова перемога у відділенні Екології та аграрних наук Проєкт відділення Екології та аграрних наук «Мріємо. Працюємо. Перемагаємо» продовжує приносити свої плоди. Хочемо розповісти вам історію успіху Давидової Дар’ї - учениця 10 класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва, вихованки відділення Екології та аграрних наук.

Дашу завжди цікавила екологія, і вона мріє стати екологом у майбутньому, а тому написання дослідницької роботи було для неї першим кроком для досягнення цієї мети. Секцію юна науковиця обрала одразу, а от тему роботи – ні. Для неї це було справжнім викликом, аж поки вона не натрапила на новину про виявлення водяного гіацинту у річці Козинка. Справа в тому, що МАНівка мешкає у смт Козин, саме в декількох хвилинах від цієї річки, а тому дана новина її дуже здивувала та зацікавила. Вона поділилася цією інформацією зі своїм науковим керівником, і вони почати працювати над дослідженням впливу водяного гіацинту, яке може бути як негативним, так і позитивним.

Врешті-решт, Даша зі своїм дослідженням вже має ряд перемог на декількох престижних всеукраїнських конкурсах, але сьогодні її скарбничка поповнилася новою перемогою!

Вітаємо Давидову Дар’ю зі здобуттям 3 місця на Всеукраїнському конкурсі студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології».

Розвиваємось та міняємо світ разом!

Версія для друку Опубликовано: 20 Червня 2022
Поділитись: